اطلاع رسانی در زمینه آسیب‌های اجتماعی، سبب خودمراقبتی در فرد می‌شود


19 مهر 1399 60 بازدید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یاریگران زندگی به نقل از ستاد مبارزه با مواد مخدر ، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گلستان، اجرای برنامه‌های آموزشی و آگاه ‌سازی در زمینه آسیب‌های اجتماعی را سبب خودمراقبتی دانش‌آموزان عنوان کرد.

محمود روحانی‌فر در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه آثار و دستاوردهای دانش‌آموزان و فرهنگیان که با موضوع پیشگیری از رفتارهای پرخطر، بهداشت روان و مبارزه با موادمخدر برگزار شد، بیان کرد: اجرای برنامه‌های آموزشی و نیز آگاه‌ سازی در زمینه آسیب‌های اجتماعی و مخاطرات تهدیدکننده دانش‌آموزان، موجب خودمراقبتی در آنان می‌شود.

ایشان با تاکید بر اینکه این قبیل برنامه‌ها استمرار داشته باشد، افزود: ما نیز حمایت همه جانبه‌ای از برنامه‌ها و طرح‌های نوآورانه در آموزش و پرورش خواهیم داشت.

گفتنی است؛ نمایشگاه آثار و دستاوردهای دانش‌آموزان و فرهنگیان با موضوع پیشگیری از رفتارهای پرخطر، بهداشت روان و مبارزه با موادمخدر در محل خانه‌ی پیشگیری، واقع در کانون آفرینش شهرستان گرگان و با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، مدیران اداره کل آموزش و پرورش و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان برگزار گردید.

 

 

نظرات کاربران 0 نظر