تلفن تماس : 82233260

الویت کمیسیون آموزش مجلس یازدهم کاهش آسیب‌های اجتماعی در بین دانش آموزان


14 تیر 1399 25 بازدید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یاریگران زندگی به نقل از خانه ملت،عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای با تأکید بر ضرورت پرداختن به حوزه تربیتی در آموزش و پرورش، اظهار کرد: جعبه سیاه جامعه، آموزش و پرورش است چراکه اگر بزهی در جامعه رخ دهد، باید ریشه آن را در آموزش و پرورش جست و جو کرد.

حسین عباس زاده امامی با اشاره به انتشار آمار اعتیاد 10 هزار دانش آموز، تصریح کرد: این آمار نیاز به راستی آزمایی کارشناسی دارد، اما یکی از اولویت‌های کمیسیون آموزش مجلس یازدهم، قطعا پرداختن به حوزه تربیتی و پرورشی در آموزش و پرورش خواهد بود.

نماینده مردم چناران یادآور شد: امروز معضلات بسیاری در حوزه آموزشی و پرورشی در کشور وجود دارد که نیازمند ساماندهی جدی است و قطعا مجلس یازدهم به ویژه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری برای این موضوعات برنامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در حال حاضر برخی چهره‌ها در مجلس خواهان حضور در کمیسیون آموزش شده‌اند که رشته تخصصی آن‌ها روانشناسی یا پزشکی بوده؛ لذا این مسئله می‌تواند موجب نگاه چند وجهی کمیسیون آموزش به معضلات آموزشی و پرورشی در مجلس شود.

عباس زاده امامی تأکید کرد: امروز مسائل بسیاری در حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی وجود دارد که کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس باید به آن‌ها ورود کند.

نظرات کاربران 0 نظر