تاکید نماینده مجلس بر بسیج همگانی منع مصرف مواد مخدر در فضای مجازی و حقیقی


26 دی 1396 231 بازدید

 

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در رابطه با اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر بر بسیج همگانی و مردمی در فضای مجازی و رسانه‌ها در مورد منع مصرف مواد مخدر شیمیایی خانماساز تاکید کرد.

محمد محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: برای مقابله با مواد مخدر صنعتی و شیمیایی مانند کراک، شیشه و محرک‌ها که تاکنون باعث کشته شدن اعضای خانواده از سوی مصرف‌کنندگان شده است، به یک اراده ملی در اقشار مختلف جامعه نياز داریم.

وی با بیان اینکه دولت و نیروی انتظامی به تنهایی نمی‌توانند با تولید، ورود و توزیع مواد مخدر صنعتی و شیمیایی مبارزه کنند، اظهار کرد: معضل مصرف مواد مخدر بسیاری از مباحث روحی، روانی، اشتغال، طلاق، جرم، سرقت و غیره را درگیر می‌کند و در جامعه مشاهده می‌کنیم عناوین جدید مخدرها به اشکال و انواع مختلف وارد بازار می‌شود که در اين ميان ضرورت تحقق اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر بیش از پیش احساس می‌شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به همین منظور ضرورت دارد بسیج همگانی مردمی در فضاهای مجازی، حقیقی و رسانه‌ها ایجاد شود و همه یک هدف آن هم منع مصرف مواد مخدر خانماسوز دنبال کنند.

به گفته محمودی، وقتی این بسیج همگانی ایجاد شود جوانان به حساسیت رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر پی خواهند برد و از مصرف مخدرهای صنعتی و شیمیایی دوری می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بحث مبارزه اجتماعی با مواد مخدر باید از سال‌های گذشته مطرح می‌شد، افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بسیج همگانی درباره منع مصرف مواد مخدر همصدا می‌شوند تا ضرورت مقابله و پیشگیری جدی تر دنبال شود.

منبع: روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر

نظرات کاربران 0 نظر