تلفن تماس : 82233260

حل مشکلات اقتصادی و رفع آسیب‌های اجتماعی


04 خرداد 1399 13 بازدید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیشگیری نوین به نقل از خبرگزاری مهر استاندار ایلام گفت: رونق تولید آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد.

قاسم سلیمانی دشتکی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: امروز برگ برنده رویارویی با مسائل و مشکلات انسجام و همبستگی همه ارکان نظام در مسیر توسعه استان است.

ایشان از رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و اجتماعی به عنوان رویکردی مهم و قوی در کاهش آسیب‌های اجتماعی یاد کرد و افزود: در مناطقی که فقر اقتصادی و معیشتی وجود دارد آسیب‌های اجتماعی نیز بالا است و البته نظام و دولت در استان یکدل و هم صدا در این زمینه برنامه ریزی کرده است تا با نگاه ویژه تری به مناطق محروم توجه کند.

وی اهتمام جدی دستگاه‌های درگیر در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان را در رفع معضلات مناطق محروم استان خواستار شد و یادآور شد: در برخورد با علل و عوامل این آسیب‌ها ، باید ریشه‌ای عمل کرد و صرفاً به اقدامات مقطعی اکتفا نکنیم.

ایشان در ادامه بیان کرد : در بحث گرایش افراد به مواد مخدر بایست با ، جایگزین کردن عادت‌های خوب بجای عادت‌های بد در افراد ، تغییر رفتار پایدار ایجاد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار جابجایی زندان ایلام شد و گفت: در فاز اول بایست با قید فوریت موضوع جابجایی زندان تا پایان تیرماه انجام شود.

وی تاکید کرد : برای انجام این کار نیازمند یک اراده قوی هستیم که از دستگاه‌های درگیر در کار می‌خواهم در این زمینه اقدام کنند.

 

نظرات کاربران 0 نظر